ODAK TECH MAK. SAN. ve TİC. A.Ş

Hidrolik & Pnömatik Sistem Çözümleri

Hidrolik, Pnömatik, Otomasyon, Test Sistemleri, Mühendislik, Tasarım&Projelendirme ve İmalat konularında sayısız proje gerçekleştirerek sahada sorunsuz devreye almış olmanın verdiği güven ve haklı gururla siz paydaşlarımıza daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız.
DCIM100MEDIADJI_0541.JPG

Odak Tech Hakkında

Müşteri odaklı çalışmalarımız ile güvene dayalı tesis ettiğimiz sektör serüvenimize, yaklaşık 15 senedir süregelen satış ve proje mühendisliği deneyimimiz ışığında, 2019 yılında kurduğumuz Odak Tech Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile devam etmekteyiz.

Hidrolik, Pnömatik, Otomasyon, Test Sistemleri, Mühendislik, Tasarım & Projelendirme ve İmalat konularında sayısız projeyi gerçekleştirerek sahada sorunsuz devreye almış olmanın verdiği güven ve haklı gururla siz paydaşlarımıza daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız.

Aynı zamanda Teknik Servis, Yedek Parça ve Eğitim konularında da hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Kaliteli, güler yüzlü, güçlü ve kesintisiz hizmet odaklı şirket anlayışımız ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak alanında öncü bir firma olmak için çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Sektörün güçlü markaları ile olan işbirliğimiz ve fark yaratan çözüm önerilerimiz ile firmamızın ve müşterilerimizin büyüme ivmelerini arttırmayı amaçlamaktayız.

Hizmet Alanlarımız...

ruler-transparent

HİDROLİK SİSTEMLER

Tasarım, Projelendirme, İmalat & Devreye Alma

ruler-transparent

PNÖMATİK SİSTEMLER

Projelendirme, Tasarım ve İmalat

ruler-transparent

HİDROLİK SİLİNDİRLER

Tasarım, Projelendirme
İmalat, Bakım & Tadilat

ruler-transparent

TEKNİK DESTEK ve EĞİTİM

Teorik ve Uygulamalı Eğitimler